Опасност! обеща едно нещо, което ще се случи през последната финална опасност в петък! И спортното шоу не разочарова. Петъчният епизод на Jeopardy! завърши с рядка двупосочна връзка между състезателите Джак Уелър и Брайън Чанг, завръщащият се тридневен шампион. .И двамата участници влязоха в Final Jeopardy с $ 18,800. Доста малко зависи от този останал клас ... много ключова „Окончателна опасност“, развиваща се в класа на „статуите“, споменава Кен Дженингс, гостоприемникът, който пое кормилото след смъртта на Алекс Требек през ноември при 80 от повечето ракови заболявания на панкреаса. първа „Опасност!“ без Алекс Требек: Как се справи Кен Дженингс като домакин? Аарон Роджърс ще назове снимките: звездата на NFL „развълнуван“ посетител домакин „Jeopardy!“ Заявката: Статуите в чест на този човек, убит през 1779 г., може да са открити във Waimea, Kauai & In Whitby, Англия. Уелър и Чанг всеки от тях подозираше, Кой е Кук? И всеки състезател заложи на всяко малко нещо, което имаше, последвайки 37 600 долара и равенство. За да вземат решение за шампион, всеки от състезателите се сблъскваше по време на победител-вземи всички, един въпрос, прекъсвач на вратовръзката, сферичен по история: През октомври 1961 г. физиката на Сталин беше далеч от шоуто в гробницата на този различен човек. Ленин първо. Брайън Чанг, просто спечелихте 37 600 долара, а вие сте нашият четирикратен шампион „За опасност!“ С цели 88 104 долара, спомена Дженингс. Какъв невероятен спорт. Уелър спечели награда за комфорт от $ 2,000 за второто си място. Viewer @EmersonLotzia посочи тайбрека като вероятно най -редкия и интензивен спектакъл на състезателите. Финал на тайбрек се случи в един общ спорт, който не е турнир на 1 март 2018 г.