Епизодът с двойно изселване в четвъртък (16 септември) на Big Brother 23 наистина не беше жив - беше записан предварително в сряда. Следователно спортът се съхраняваше, докато емисиите бяха намалени и след като отново пристигнаха тук след шоуто в четвъртък, разбрахме кой получи следния глава на домакинството и кой е в блока. Прочетете, за да разберете какво се случва в дома тази седмица Бъди предупреден на спойлери.

НЕ ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ ЧЕТЕНЕ, АКО НЕ ИСКАТЕ ДА СЕ ИЗПОЛЗВАТЕ КОЙ Е НОВИЯТ ГЛАВА НА ДОМАКИНСТВОТО И КОИТО СА НОМИНИРАНИ ЗА ТАЗИ СЕДМИЦА

Седмица 11 Глава на домакинството и номинациите

След като емисиите отново попаднаха тук, беше разкрито, че Ксавие Пратер е получил най -добрия 4 глава на домакинството, което не е огромен шок - очевидно, Ксавие хвърля компи през целия сезон доскоро и сега печели толкова много.

Ксавие е номинирал Azah Awasum и Kyland Young. Целта е Аза, за която тя вероятно не е съзнавала до диалог, който е провела късно в четвъртък с Дерек Фрейзър. Странично наблюдение: Как е отнело на Аза толкова дълго време да разбере, че момчетата работят заедно, е объркващо. Защо много от дамите, които играят Биг Брадър, не виждат това да идва? Това се случва всеки сезон.

по -млад сезон 7 епизод 11

Както и да е, намекът на Азах беше, че Дерек не може да си държи устата за нещо и сега тя е наясно, че ако не спечели Силата на вето, със сигурност ще живее.

Силата на ветото

Това, което Дерек направи, беше да каже на Аза, че ако спечели Силата на вето, той не е сигурен кой ще изпрати жилище. Не забравяйте, че крайната 4 сила на вето главно просто измерва един глас за седмицата. Или номинираният го печели и се оттегля от блока, като по този начин прави себе си единствения истински глас за седмицата, или този, който не е номиниран, го печели и издава проблеми, които остават идентични, или HOH го печели и (вероятно) проблемите остават идентични.

Може да бъде доста изненадващо, ако Ксавие получи силата на вето и избере да спести много номинирани, като по този начин постави Дерек като заместител по подразбиране. При това състояние на нещата не го виждаме да спасява Azah, така че Kyland може да бъде единственият истински вот тази седмица. Той евентуално би могъл да бъде подкопан, за да поддържа Azah, но честно казано, не виждаме това да се случва.

Единствените действително драматични резултати са, ако и Дерек, или Аза спечелят Силата на вето. Победата на Дерек щеше да осигури някои фойерверки в резултат на това, че Аза мисли, че тя и Дерек са тесни, така че тя би очаквала той да изгони Киланд и той я информира, че не е сигурен какво ще направи, което я възмути (защото трябваше).

Честно казано, ако бяхме Дерек, щяхме да изгоним Киланд в резултат на това Киланд има много по -голям аргумент за победа, отколкото Аза. Запазете този, който е най -малко застрашаващ вероятността ви да успеете в спорта, да.

Абсолютният най -добър краен резултат тази седмица е, че Аза печели Силата на Вето и се маха от блока, след което ще може да определи дали Киланд или Дерек ще живеят. Това би могло да бъде очарователно. Може би Дерек просто трябва да я направи достатъчно луда, за да му изпрати жилище, но това ще бъде грешка, ако трябва да спечели.

Също така, спортът на Ксавие на сто компютри е да загуби правилно сега. Ако спечели върховния глава на домакинството, той печели цялото нещо. Единственият, който вероятно би могъл да му помогне да спечели парите си, е Kyland, в резултат на което Kyland има многобройни победи в резюмето си, но Kyland не е толкова харесван от журито във всяко отношение, така че очакваме Xavier да спечели при всяко положение на нещата той е в последните две.

Ако противоположните трима геймъри имат някакъв мозък във всяко отношение, те ще изгонят Ксавие, ако той не спечели крайния глава на домакинството, обаче ще видим.

23 сезон на Big Brother се излъчва в неделя, сряда и четвъртък от 20:00. Източни и тихоокеански случаи по CBS.